Anahtar Teslim Kuruluş Uygulamalari

Zonnebloem Enerji ve Sanayi A.Ş.

Ne Sunuyoruz?

Zonnebloem yenilenebilir enerji çözümlerinden Solar Fotovoltaik (PV) alanına odaklanmış, bu alanda deneyimli teknik kadrosuyla, projelendirme, tedarik, kurulum, devreye alma ve işletme & bakım hizmeti sunmaktadır. Buna ek olarak hizmetteki 1mgw altı projeleri ise kendi portföyüne katarak enerji üretimine de yatırım yapmaktadır.

Neden Türkiye ?

Türkiye’nin yıllık ortalama güneş ışınımı 1311 kilowatt/saat düzeyinde bulunuyor. Bu, 1 kW gücünde bir güneş enerjisinden elektrik üretim sisteminin yılda 1311 kW/s elektrik üretimi anlamına geliyor.....

Neden Türkiye ?

Daha fazla oku...

Lütfen Bizimle İletişme Geçiniz

İletşim

info@zonnebloem.com.tr
0212 401 29 63
İletişim Formu

Dutch Enerji A.Ş.olarak hizmetlerimiz neler?

Neler Yapıyoruz?

Lykeion Solar acts as a bridge between potential investors and green energy investment opportunities

The Firms main aim is to identify and seek investors and then find the best investment options for Engineering, Procurement and Construction of Renewable Energy projects, with the objective of procuring maximum ROI.

Lykeion Solar is involved in solar as well as wind energy projects; primarily in Turkey, the Netherlands and the Benelux countries.

The firm also procures finds to invest in promising new ideas and technologies in the green energy space.

Neden Türkiye ?

Türkiye’nin yıllık ortalama güneş ışınımı 1311 kilowatt/saat düzeyinde bulunuyor. Bu, 1 kW gücünde bir güneş enerjisinden elektrik üretim sisteminin yılda 1311 kW/s elektrik üretimi anlamına geliyor. Türkiye’nin güneş ışınımı en verimli yerleri arasında Konya, Karaman, Niğde, Isparta, Erzurum, Erzincan, Elazığ, Van, Adıyaman, Mardin illeri yer alıyor.

 

Enerji hususunda her çeşit EPC hizmetini rahatlıkla sunabilecek kapasiteye sahip bulunmaktadır. Sektördeki tanınmış firmalarla yapılan işbirlikleri ile Güneş Enerjisi ve yenilenebilir enerjinin diğer alanlarında büyük bir portföy oluşturmaktadır. Kendimizi bu pazarda önemli bir oyuncu olmaya ve pazardaki büyümeden doğacak fırsatları yakalamaya adamış bulunmaktayız.

100% by 2050

Yenilenebilir enerji

Grab your opportunities

Neden Türkiye?

Uzmanlığımız

Sürdürülebilir büyüme nasıl sağlanır?

Bize Ulaşın

Daha fazlasını öğrenmek ister misin?

100

%

2050’ye kadar, bütün dünya için yenilenebilir enerji

Ücretsiz Danışmanlığımızı İsteyin

Büyümenize yardım edelim

İletişim Formu

Send us a Message

Scroll to Top